Problem z facetem

szogunek

06 czerwca 2019, 10:42 - czw

Hej dziewczęta no i może panowie... mam problem od dłuzszego czasu mój facet prawie nie zwraca namnie uwagi poświecam mu mase uwagi czasu a on kompletnie mnie olewa nie kochamy sie już od dawna tzn raz na jakiś czas ale to bardzo żadko w porównaniu z tym jak robilismy to wczesniej jak myślicie ? zdradza mnie? czy porpostu mu sie znudziłam co robić nie chce go stracić...
lilka

06 czerwca 2019, 21:36 - czw

on czuje się zbyt pewnie
już cię zdobył, więc dla niego etap zwracania uwagi na ciebie i starania się jest zakończony

a jak do tego dochodzi to, że ty o niego zabiegasz i ty się starasz to efekt jest właśnie przeciwny do zamierzonego

jeśli mu na tobie faktycznie zależy to potrzebuje bodźca, wyrwania go ze strefy komfortu
może to banalne, ale prawdziwe - on musi zobaczyć, że ktoś inny się tobą interesuje, stara się
może to go ruszy i zechce konkurować

albo ty powinnaś się kimś zafascynować, opowiadać mu o nim, stroić się dla niego
Dagmara

11 czerwca 2019, 13:14 - wt

szogunek pisze:
06 czerwca 2019, 10:42 - czw
Hej dziewczęta no i może panowie... mam problem od dłuzszego czasu mój facet prawie nie zwraca namnie uwagi poświecam mu mase uwagi czasu a on kompletnie mnie olewa nie kochamy sie już od dawna tzn raz na jakiś czas ale to bardzo żadko w porównaniu z tym jak robilismy to wczesniej jak myślicie ? zdradza mnie? czy porpostu mu sie znudziłam co robić nie chce go stracić...
Może powinnaś się nim zająć tak jak kobieta, jeśli wiesz o czym mówię. Nikt koło ciebie nie będzie zawsze skakał, czasem trzeba się samej postarać i zawalczyć o faceta.
lilka

15 czerwca 2019, 22:40 - sob

A co to w ogóle znaczy walczyć o faceta?
On wielki książę, a kilka dziewczyn wokół niego krąży i próbuje pokazać, która lepsza, która bardziej mu dogodzi?
O w życiu!!
To jak scena z 'Rolnik szuka żony'. Zaprasza rolnik grupkę kandydatek na swoje włości i niech o niego walczą.

A mi się wydaje, że facet zwróci uwagę na tą która własnie najbardziej go olewa, bo wtedy to on musi zdobywać.

Czasami po prostu trzeba odpuścić.
Ma dziewczyna przez lata stawać na rzęsach, żeby go przy sobie utrzymać?
Kiedyś osłabnie, potknie się życiowo i on tak czy siak odleci.
Dagmara

15 czerwca 2019, 22:52 - sob

lilka pisze:
15 czerwca 2019, 22:40 - sob
A co to w ogóle znaczy walczyć o faceta?
On wielki książę, a kilka dziewczyn wokół niego krąży i próbuje pokazać, która lepsza, która bardziej mu dogodzi?
O w życiu!!
To jak scena z 'Rolnik szuka żony'. Zaprasza rolnik grupkę kandydatek na swoje włości i niech o niego walczą.

A mi się wydaje, że facet zwróci uwagę na tą która własnie najbardziej go olewa, bo wtedy to on musi zdobywać.

Czasami po prostu trzeba odpuścić.
Ma dziewczyna przez lata stawać na rzęsach, żeby go przy sobie utrzymać?
Kiedyś osłabnie, potknie się życiowo i on tak czy siak odleci.
Kolejna księżniczka, o którą trzeba zabiegać? Czasy się zmieniają. Jestem feministką, ale rozumiem równość jako prawa i obowiązki, które tak samo dotyczą obu stron. Szczególnie w bliskich relacjach.
lilka

16 czerwca 2019, 22:53 - ndz

nie wierzę w feminizm

faceci są z marsa, kobiety z wenus
jesteśmy zaprogramowani biologicznie

mężczyzna walczy, poluje, zdobywa

nawet jak są pary homo, to jeden facet jest jak kobieta (ma takie cechy i zachowania), a drugi jak facet-facet
ODPOWIEDZ